Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

 

ZaprogramowaniGo

Nowoczesna platforma e-learningowa powstała poprzez współpracę szkół Zaprogramowani.com i AkademiaProgramowania.pl. Dzięki niej dzieci i młodzież w wieku szkolnym mogą aktywnie uczestniczyć w wielu programistycznych i okołoinformatycznych warsztatach. Zajęcia na najwyższym poziomie, w formie zajęć online, prowadzonych przez aktywnych zawodowo programistów.

 

 

Dlaczego nasze kursy programowania dla dzieci i młodzieży są najlepsze?

 

Nie musisz wybierać

Dzięki ZaprogramowaniGO masz dostęp nie do jednego… nie do dwóch…, ale do całego wachlarza kursów dostępnych w naszej szkole. Wśród nich różne języki programowania, grafika komputerowa, elektronika czy montaż filmowy. W ramach jednej, niezmiennej opłaty miesięcznej, logujesz się na wszystkie lekcje, które tylko chcesz.

Zajęcia przez Internet

Zajęcia dodatkowe przez Internet dla dzieci i młodzieży na platformie ZaprogramowaniGO to możliwość uczestniczenia w nich każdego, kto ma dostęp do sieci, niezależnie od jego miejsca zamieszkania. To najlepsze rozwiązanie w czasach dużej ilości zajęć dodatkowych, na które często trzeba jechać w godzinach szczytu, tracąc wiele cennego czasu. Po prostu siadasz przed komputerem i cieszysz się ciekawymi zajęciami z zacisza własnego domu.

Lekcje na żywo

Od początku do końca zajęć warsztaty prowadzone są w wirtualnej klasie, gdzie młody słuchacz może rozmawiać z prowadzącym, zadawać pytania, współpracować z innymi uczniami. Nie stosujemy zastępczej formy webinarów i samouczków nagrywanych zamiast zajęć. Wszystko tak jak podczas normalnych zajęć, tyle że z wykorzystaniem możliwości spotkań online.

Nauka przez zabawę

Stawiamy na najnowocześniejsze podejście do nauki, nie tylko formę kontaktu ze słuchaczami, ale też z zastosowaniem najlepszych rozwiązań edukacyjnych, dotyczących efektywnej nauki dla poszczególnych grup wiekowych. Na zajęciach w ZaprogramowaniGO nie ma czasu na nudną teorię. Od samego początku staramy się przekazać praktyczną wiedzę, za pomocą fascynujących ćwiczeń, zabaw i projektów.

 


 

Sześć kroków do najlepszych zajęć dodatkowych

Załóż konto na naszej platformie.
Odpowiedz na kilka pytań, żebyśmy mogli się poznać.
Wybierz płatność.
Znajdź kursy, w których chcesz uczestniczyć.
Bierz udział w zajęciach.
Możesz korzystać także z archiwalnych nagrań.

Przenieś się do świata cyfrowej edukacji i…