Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Połączyła nas pasja

O nas

Bo tylko pasja potrafi zrodzić zaangażowanie, radość z tworzenia i potrzebę przekazywania umiejętności innym. Nasz zespół to pasjonaci, którzy programują nie tylko w ramach pracy zawodowej, ale wykorzystują swoje umiejętności także jako hobby. W ten sposób kurs programowania dla dzieci w Szczecinie nie tylko uczy kodowania, ale właśnie zaraża pasją. A dzięki niej powstają specjaliści w pełni tego słowa znaczeniu

O nas

Technologie przyszłości


W dzisiejszym świecie nie ma już pytania „czy”, ale kiedy nadejdzie ten etap, gdzie cyfryzacja zdominuje całe życie i każdą gałąź przemysłu. A wszystko wskazuje, że już niedługo. Dlatego potrzebować będziemy pokolenie osób, doskonale rozumiejące technologie przyszłości. Nauka programowania dla dzieci daje nam gwarancję, najlepszej, przyszłej kadry tworzącej cyfrową rzeczywistość.

Nasz cel


Programowanie dla dzieci nie jest wyłącznie pomysłem na zajęcia pozalekcyjne. To świetna droga rozwoju, zarówno dla najmłodszych, którzy zwiążą się w przyszłości z szeroko pojętą branżą IT, jak i tych, którzy po prostu nie chcą się zgubić w natłoku nowych możliwości. Organizując warsztaty programowania dla dzieci w Szczecinie, wierzymy że wychowujemy przyszłych programistów, którzy zajmą nasze miejsca w tym fascynującym świecie.

Dlaczego my?


Wiemy, jak ważne jest dążenie do znaczenia Polski w Europie i świecie. Szczecin, ze względu na bliskość granicy to miasto, które powinno stawiać na wszechstronny rozwój swoich najmłodszych mieszkańców. Języki programowania to języki uniwersalne niezależnie od tego, w jakim kraju przyszły programista będzie pracował. Nasze kursy programowania dla dzieci stawiają właśnie na ogólny rozwój umiejętności, które zaowocują znalezieniem pracy na rynkach całego świata.