Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Pomocne pytania i odpowiedzi

Faq

Nasze warsztaty są prowadzone w przystosowanych do tego salach wyposażonych w odpowiedni sprzęt. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby słuchacz posiadał własnego laptopa.

Istnieje możliwość, aby zapisać się na warsztaty programowania dla dzieci w trakcie już rozpoczętego kursu. Postaramy się wtedy, aby nowy uczeń jak najszybciej nadrobił materiał w stosunku do reszty grupy.

Programowanie dla dzieci to kursy mające być zajęciami pozalekcyjnymi. Z tego też powodu startujemy z nowymi grupami na początku semestru.

Staramy się zorganizować naukę tak, aby każde dziecko mogło być traktowane indywidualnie, a równocześnie w czasie zajęć miało możliwość pracy, w zespole która jest niezbędna w przyszłej karierze programisty. Kursy programowania dla dzieci w Szczecinie jak i w innych naszych placówkach są z tego powodu organizowane w grupach około 5-12 osobowych, w zależności od wieku czy poziomu zajęć.

Składnia większości języków programistycznych opiera się o zwroty i słownictwo z języka angielskiego. Nauka programowania dla dzieci to także nauka języka angielskiego.

Tak, gdy komputerowe to przyszłość cyfrowej rozrywki. Umiejętność ich tworzenia nie tylko pobudza wyobraźnie, ale przede wszystkim jest inwestycją w przyszłość. Ten typ rozrywki to coraz większy i coraz bardziej opłacalny rynek. Dlatego stawiamy między innymi na naukę takich języków jak Java dla dzieci.